MÓwcy

Damian Szafranek

Mąż Ani, Tata Jaśminy i Sary. Pastor w Społeczności Chrześcijańskiej Północ. Praca z ludźmi to jego pasja.
Za swoją misję uważa pomoc każdemu człowiekowi w zrozumieniu, że ma wartość, jest kochany i jest cel dla jego życia. Źródło motywacji do pracy, służby i rozwoju znajduje w Bogu, który wciąż udowadnia, że w Nim wszystko jest możliwe.

WOJTEK WALASZCZYK

Pastor i współzałożyciel Centrum Chrześcijańskiego WINNICA w Rybniku. Autor książek „Pocałunek Nieba” i „Twórca Historii”. Mówca konferencyjny, ale przede wszystkim budowniczy Kościoła. Wspiera pracę zarówno pastorów, jak i lokalnych kościołów i wspólnot. Wraz z żoną i trójką dzieci mieszka w Rybniku.

MONIKA KOTULSKA

Monika jest jednym z liderów KZ Sienna, zaangażowana w tworzenie Bazy Centrum od 16 lat. Od roku 2021 jest jednym z głównych organizatorów konferencji. Na co dzień jest psychologiem, specjalistą ds. szkoleń. W KZ Sienna jest od urodzenia. Była zaangażowana w grupę młodzieżową, spotkania studenckie, a także w tworzenie nowych służb w społeczności na Siennej. Prywatnie ma męża Filipa, lubi kolor fioletowy i kocha kawę.

Alek Konieczny

Alek jest pastorem Społeczności Miasto w Gdańsku.
Jest absolwentem szkoły biblijnej Christ for the Nations Poland, a do 2020 roku był liderem projektu „12 kamieni”. Jego pragnieniem jest prowadzić ludzi do szerokiego wpływu i głębokiej relacji z Jezusem. Jest fanem skutecznej komunikacji dlatego swoje kazania mówi
tak, by Boże prawdy mogły być zrozumiałe
we współczesnym świecie.

Karol Michalak

Karol Michalak jest pastorem i założycielem kościoła Centrum Chrześcijańskie Zwycięstwo w Łodzi. Jego pasją jest budowanie kościoła lokalnego, który jest skoncentrowany na Bogu, Jego Słowie oraz reprezentuje misję pomnażania. Tworzy razem z zespołem liderów i wolontariuszy miejsce atrakcyjne i nowoczesne, gdzie ludzie mogą doświadczyć głębokich przeżyć duchowych, a także relaksu, zabawy oraz rodzinnej, przyjacielskiej atmosfery.

Michał Włodarczyk

Michał jest częścią kościoła CCZ w Łodzi, gdzie działa jako lider grupy młodzieżowej KM. Kocha pracę z młodzieżą,
w której jego celem jest dawanie przestrzeni do rozwoju
i tworzenia miejsca, gdzie młodzi ludzie mogą zmieniać się
i rozwijać skrzydła. Studiuje na dwóch kierunkach na Akademii Muzycznej w Łodzi, a z ciekawostek prowadzi również chóry dziecięce w szkołach muzycznych.